image

Azért az valahol vicc, hogy a Celik Niksicből igazolt Bulajic szerzi meg a KTE vezető gólját a 8. percben. 1-0

Testardi kap lapot kezezésért a 9. percben.

Újabb sárga, ezúttal Póti kapta a 13. pecben. a tizenhatos elől megítélt szabadrúgást Alcibiade a sorfalba vágta. A kontra végén viszont már Savic törte el a labdát a Honvéd tizenhatosán belül.

A meccs képe ugyan nem ezt mutatja, de a fotós kollegák 5-2 arányban a Kecskemét kapuja környékén várakoznak, vagyis oda várják inkább a gólokat.

Hidi suhintotta meg balról, a tizenhatos sarkáról. Németh mentett szögletre. (23.p.)

Ivószünet.

Testardinak nem ellenfél az ellenfél, a saját súlyfeleslegétől is képes kibillenteni saját magát.

Mogyorósi beadását Balázs lőtte mellé az ötösről. Az ilyenkor szokásos választ pedig Holender fejelte alig fölé.

Félidő.

Többet támad a Honvéd, de veszélyes helyzetei inkább a Kecskemétnek vannak. Egy amúgy gyenge meccsen mondhatni jogosan vezet is.

Nem volt csere a szünetben. Most vagy mindkét edző elégedett na csapatával, vagy nincs kit behozni.

Vagy tíz perce nem történt semmi. És most sem.

Savic sárga, majd rögtön

mindkét csapat cserél. Testardi helyett Kozma, és Balázs helyett Pekár. (58.p.)

A Honvédban jelenleg hat saját nevelésű játékos van a pályán. A komplett középpálya és tamadósor.

Ismét tíz perc eseménytelenül. A Honvéd támadgat, de az is inkább csak labdázgatás.

2-0 Egy kósza ellentamadás, Mogyorósi beadását Leo fejeli be a 67. percben.

Rossi azonnal reagál, Diaby jön Holender helyett.

Egy percre rá Leót Oussou váltja.

Ivószünet.

Bemondják: 2316-an vagyunk.

Hidi, sárga.

Hidi helyett Mancini a 75. percben.

Úgy néz ki, a KTE 10 év után újra nyerni tud egy idenynyitón, a Honvéd meg újra nem ellenük.

Újabb sárga, Ignjatovic. A szabadrúgásból Pekár lő kapufát egy jó negyvenről.

Vukasovic helyett Patvaros a 84. percben.

Sárga number sok, Alcibiade. (87.p.)

Vécsei egy szép lövéssel szépít a 91. percben. 2-1

A középkezdésből szinte azonnal visszaáll a különbség. Oussou lő laposan húszról a bal alsóba. 3-1

Vége.

A Honvéd 20 percet fociz(gat)ott a második félidő elején, ami kevés a jelenlegi állapotában egy olyan csapat ellen, amelyet még sohasem vert meg az élvonalban.

• Kecskemét- Bp. Honvéd 3-1 (1-0)
  • gól: Bulajic, Leo, Oussou ill., Vécsei