Nem csak a levegőbe beszéltünk ám akkor, amikor a meccs előtti piálásról volt szó: a Puskás Ferenc Stadion metrókijáratánál már egyből le is teszteltük a zöldségest, ahol a zöldségeken kívül leginkább sört lehet kapni.

De utána azért átmentünk a tökéletes válogatott meccs-helyszínre: a Félidőbe.

De utána azért átmentünk a tökéletes válogatottmeccs-helyszínre: a Félidőbe.

A félidőben egyébként nem véletlenül vannak még a totálisan érdektelen meccsek előtt is sokan, hiszen elég olcsó berúgni.

A Félidőben egyébként nem véletlenül vannak még a totálisan érdektelen meccsek előtt is sokan, hiszen elég olcsó berúgni.

A Taccs szakértői stábja ki is rakta a mágnestáblát a taktikai értekezletre.

A Taccs szakértői stábja ki is rakta a mágnestáblát a taktikai értekezletre. Abban maradtunk, hogy az lenne a legviccesebb, ha a magyar válogatott legrosszabb csoportmásodikként nem érné el a selejtezőt, de hát erre semmi esély nem volt.

A Félidőn meglátszik, hogy mostanában a Puskásban játszik a Fradi is, de valakinek azért nem tetszett a vécé felirata, úgyhogy kicsit módosította.

Induláskor olyan meccshangulat volt, hogy azt még a Bozsik stadion melletti temető is megirigyelhetné!

A Puskást még mindig irreálisan sok idő megkerülni.

A Puskást még mindig irreálisan sok idő megkerülni. Pedig a háttérben már folyik a rangadó!

De tényleg nagyon messze van :((((

A korsót amúgy tök parasztság elhozni, de erre sokan csak később jöttek rá.

A szeretettel készült háziperecek szomorú sorsa.

Elképesztő siker: egy kis motozás után már be is mehettünk a rég várt meccsre!

A merchandise-shop magánya: esetleg egy jó Devecseri-mezt valakinek?

Miután a szekuriti közölte, hogy óriási szar alakok vagyunk, amiért késtünk pár percet a meccsből, végre bejuthattunk. A rendőrség nagyon felkészült egy esetleges magyar-andorrai verekedésre.

Mint egy nagy család!

Családok a lelátón

Elvileg 5000 néző volt, íme a legzsúfoltabb szektor, az ingyenjegyeseké.

Négyen is ültek a vendégszektorban amúgy, úgyhogy a rendőrség ezúttal megúszta az andorraiak legendás balhéit.

Elképesztő választék! Alkoholt ugyebár egyáltalán nem lehet kapni válogatott meccseken, úgyhogy ha valaki szenvedi akar, ihat kurva drágán például ásványvizet, szigorúan műanyag pohárból.

Végre eljött a szünet: kiderült, hogy meglepően sok gyerek volt kint csoportosan, a gyanúnk szerint őket az iskolájuk büntette meg a rossz tanulmányi eredményekért.

A profi megoldás: egyfelé nyíló westernajtó a vécében.

Irány Európa, szolgáltatások terén már mindenben felvesszük a versenyt!

A közönség programja leginkább a botrányosan játszó magyar játékosok fújolásával foglalta el magát. 2-0 lett egyébként, a közmegegyezés szerint ez volt az egyik legszarabb meccs, amit valaha játszott a válogatott.

A szakértői gárda vet még egy utolsó pillantást erre a mindent legyőző akarattal felvértezett gárdára. Könnyes a búcsú.

Amit soha nem gondoltunk volna: valakit érdekelne egy jó kis névvel ellátott válogatott-mez! Vajon kié érhet a legtöbbet? Ha vennék egy Koman-mezt, beválogatna Egervári Sándor?

A meccs vége előtt pár perccel szerencsére találtunk jobb szórakozást, és elmentünk a Keleti pályaudvarnál lévő Imperial sörözőbe, ahol a meccshez tökéletesen illő végszóként leszarta a nadrágomat egy madár. Köszönjük ezt az újabb feledhetetlen selejtezősorozatot srácok, jövőre ugyanitt!