Az odajutásról később: ilyen volt a pálya a meccsen. Létezik, hiszen FIFA-ban is lehet havas pályát kérni, de az ember az évek során hajlamos elfelejteni, hogy tényleg szoktak havas pályán is focizni.

Az odajutásról később: ilyen volt a pálya a meccsen. Létezik, hiszen a FIFA-ban is lehet havas pályát kérni, de az ember az évek során hajlamos elfelejteni, hogy tényleg szoktak havas pályán is focizni

Amúgy Diósgyőrből sokan jöttek az ocsmány idő ellenére is, de hát szezonzáró van.

A meccs 13. perce: hivatalosan is elfogyott a forralt bor. Az MTK-nál tényleg nem tudják elképzelni, hogy léteznek olyan csapatok is, amiknek vannak szurkolói.

Apropó szurkolók: íme a társadalmi igény a felújított MTK-stadionra.

Apropó szurkolók: íme a társadalmi igény a felújított MTK-stadionra. A hivatalos nézőszám 1000 volt

Ha már felújítják, jegyezzük meg, hogy ez a al, és a lelátó mögött néha elhaladó villamos tényleg a legnyomasztóbb dolog, amit NB1-es meccsen látni lehet.

Ha már felújítják, jegyezzük meg, hogy a lelátó mögött néha elhaladó villamos tényleg a legnyomasztóbb dolog, amit NB I.-es meccsen látni lehet. Visszatérve a hóra: a lassan szaporodó lábnyomok miatt remekül lehetett látni, hogy ezek a játékosok tényleg nem futnak

Természeti csoda: a vécében ZÖLD falevelek is vannak!!!!!

Ez tényleg csak optikai csalódás: a vaku miatt lehet látni rendesen a piszoárt, valójában nem volt világítás a vendégszektor vécéjében.

A még NB1-es szinten is értékelhetetlen meccs történései egy képben. Amúgy 2-2 lett.

A még NB I.-es szinten is értékelhetetlen meccs történései egy képben. Amúgy 2-2 lett

Itt a szállingózó havat akartam lefényképezni, de nem látszik.

Itt a szállingózó havat akartam lefényképezni, de alig látszik

Itt a diósgyőri gólörömöt akartam lefényképezni. Az nem látszik annyira, de tetten érhető a szállingózó hó!

Amit nem fényképeztem le:

A beléptetés már a meccs előtt egy órával is szarul működött, de én a korai érkezésem miatt úgy 20 perc alatt kivártam az előttem lévő három ember regisztrációját. Nagyjából 260 ember viszont nem tudott bejutni az első félidőben technikai problémák miatt. A félidő végén ingyen beengedték őket. A DVTK hivatalosan is elnézést kért az incidensért, aztán igazi kommunikációs csodát hajtott végre: a hivatalos honlapon közölték, hogy tulajdonképpen a szurkolók a faszok, mert a vártnál többen voltak, és a helyszínen akarták megvenni a belépőiket. „Fontosnak tartjuk megemlíteni, hogy a mérkőzés előtt a DVTK is értékesített belépőket és online is lehetett vásárolni, azonban kevesen éltek a lehetőséggel, valamint a Diósgyőr sikeres őszi szereplésének köszönhetően a vártnál több vendégdrukker érkezett a találkozóra” – áll a bocsánatkérésben, ami itt nem áll ám meg. „Szeretnénk felhívni szurkolóink figyelmét, hogy a DVTK, az MTK és a Ticket Express vezetése is nagyon sajnálja történteket, egyben sajnos újra fel kell, hogy hívjuk a figyelmet a jegyelővétel fontosságára.” Csak remélni tudom, hogy a sok hülye, aki úgy gondolta, akkor veszi meg a jegyét, amikor neki tetszik, hivatalosan is bocsánatot kér a vezetőségtől, amiért már megint ekkora galibát okoztak. A második félidőt szerencsére ajándékba kapták, végül is csak 32 perccel csúsztak le az utolsó pohár forralt borról, és hetekkel a villanyvilágításos vécéről.